EURUS Capital

Private Equity
 

W zakresie usług typu « private equity » działamy w imieniu klienta, zachowując pełną dyskrecję, dzięki czemu jego strategia dotycząca fuzji i przejęć pozostaje nieujawniona.

Nasza działalność z zakresu projektów Joint Venture i Aliansów Strategicznych ułatwia kontakty pomiędzy przedsiąbiorstwami zagranicznymi i lokalnymi firmami z regionu WNP.

Eurus Capital posiada zespół oddanych i doświadczonych w wielu sektorach na Ukrainie i w Polsce konsultantów, którzy doradzają również przy projektach typu „greenfield” (inwestycjach od podstaw).

 LILOU:

Jak wspomniano w dziale Aktualności, w okresie od 2009 do 2011 r. włącznie Eurus Capital zainwestował własne kapitały w 2 przedsięwzięcia w formie private equity. Pierwszym z nich było sfinansowanie start-upu spółki Lilou Sp. z o.o. (pracownia personalizowanej biżuterii ręcznie robionej na zamówienie) i objęcie w niej 45% udziałów. Marka Lilou została stworzona w Polsce w 2008 r. i od samego początku istnienia pretendowała do grona marek biżuterii z najwyższej półki, rozpoznawalnych nie tylko w Polsce, ale i zagranicą. Eurus Capital dzięki swoim środkom i doradztwie pomógł firmie Lilou wzmocnić pozycję na rynku i wkroczyć w świat mody, skutecznie go podbijając. Owocem tej współpracy jest zbudowanie mocnej sieci wiernych klientów oraz otwarcie 7 ekskluzywnych salonów w największych miastach Polski. Marka Lilou dzięki wsparciu Eurus Capital kontynuuje rozwój, rozszerzając stale swoją ofertę i zakres działania.

OSMOZA CARE:

Z kolei w sierpniu 2011 r. Eurus Capital zainwestował kapitały własne, nabywając 60% udziałów w spółce OsmozaCare. Na polskim rynku farmaceutycznym OsmozaCare jest zarówno producentem pod marką własną, jak i dystrybutorem zagranicznych innowacyjnych preparatów do higieny i pielęgnacji. Współpracuje z międzynarodowymi koncernami farmaceutycznymi, dystrybuując ich produkty do szerokiej gamy aptek, sklepów sportowych, drogerii. OsmozaCare skupia się tylko na lekach bez recepty, nutri-farmaceutyków i nutri-kosmetyków, często bardzo innowacyjnych, jak np. produkty francuskiego koncernu Laboratoires Biopharme.

 

 

 

 

 

 

 

 

Designed By Visuality